Λίστες υποψηφίων στη Θεσσαλονίκη και Κεντρική Μακεδονία

PsifodeltiaΟι υποψήφιοι βουλευτές των Οικολόγων Πράσινων στην Α’ και Β’ Εκλογική Περιφέρεια Θεσσαλονίκης και στους Νομούς της Κεντρικής Μακεδονίας. Για να δείτε τους υποψήφιους βουλευτές των Οικολόγων Πράσινων σε όλη την ΕΛλάδα πατήστε ΕΔΩ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Ακριτίδης Ελευθέριος του Ευσταθίου

Ανδρέου Δαμιανός του Γεωργίου

Γαζίλα Βενετία (Νέτα) του Στεφάνου

Γεωργόπουλος Αλέξανδρος του Δημητρίου

Δόδουρα Ευθυμία του Γεωργίου

Ζώτου Ελεονώρα του Θεοδοσίου

Ιωαννίδου Ελένη-Άννα (Ελεάννα) του Δημητρίου

Καβακόπουλος Αθανάσιος του Δημητρίου

Κεραμιτζής Οδυσσεύς του Αντωνίου

Κυπριανίδου Σοφία του Ιωάννη

Μάτης Χρήστος του Κωνσταντίνου

Οικονόμου Ευγενία του Δημητρίου

Πετράκης Αριστείδης του Θεοφάνους

Σακέτα- Σακιζλή Αικατερίνη του Βασιλείου

Σταματόπουλος Μιχαήλ του Φωκίωνος

Τακόλας Νικόλαος του Ιωάννη

Φουτάκης Δημήτριος του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Αγοραστούδης Αστέριος του Χριστόφορου

Γωγάκου Δήμητρα του Αθανασίου

Καλιμτζόγλου Συμεών του Νικολάου

Λαζαρίδης Χρήστος του Δημητρίου

Λάππας Πέτρος του Ιωάννου

Ντελή Αικατερίνη του Σωκράτους

Παυλίδου Δέσποινα του Μιλτιάδη

Σκουλίδη Σοφία του Ανδρέα

Χατζηκοντίδης Βασίλειος του Αδαμαντίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΚΙΛΚΙΣ

Κουζανίδου Ερμιόνη του Θεόφιλου

Μούζας Αστέριος του Κωνσταντίνου

Τσαντσάρης Κωνσταντίνος του Ιωάννη

Χιλιτίδης Οδυσσεύς του Βασιλείου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ

Βερβερίδης Κωνσταντίνος του Αθανασίου

Ζουμπουλίδου Ελένη του Βασιλείου

Κυρίμης Χρήστος του Βάιου

Λογγινίδης Παναγιώτης του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ

Αργυρόπουλος Χαρίσης του Κωνσταντίνου

Κωνσταντίνου Γιώργος του Δημητρίου

Κωστοπούλου Αικατερίνη του Πασχάλη

Φωτοπούλου Θεοδότα του Αναστασίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ

Αναστασιάδου Σοφία του Αποστόλου

Ζουμπουλίδης Χρήστος του Βασιλείου

Ζωηρός Κυριάκος του Αχιλλέα

Μακρής Παναγιώτης του Ανδρέα

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΣΕΡΡΩΝ

Αρμάου Μάριος-Αλφόνσος του Γρηγορίου

Κωστίδου Μυροφόρα του Κωνσταντίνου

Λαζαρίδου Πετρούλα του Χρήστου

Μακρής Αθανάσιος του Ανδρέα

Μοβσεσιάν Φώτιος του Αγκόπ

Μπούρας Αργύριος του Κίμωνος

Χριστάκη Καλλιόπη του Ευριπίδη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

Γρηγοριάδης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

Καραδήμος Θεολόγης του Στυλιανού

Μπόγρης Αναστάσης του Αριστομένη

Χουχούτας Νικήτας του Αθανάσιου


Comments are closed.